Kontakt oss

Riksteatret er hele Norges teater. Vi har administrasjon og prøvelokaler i Nydalen i Oslo og deler verksted med Nationaltheatret på Alna i Oslo. Riksteatret spiller på ca 70 steder over hele landet, men har også forestillinger i Nydalen før og etter turné.

Telefon/fax/epost
Sentralbord: 24 14 42 00
post@riksteatret.no
(offisiell epost sendes til denne adressen)

Postadresse
PB 4295 Nydalen
0402 Oslo

Besøksadresse
Gullhaug torg 2
0484 Oslo

Slik finner du oss i Oslo
Ta T-bane (3 og 6 retning øst eller 4 retning vest) eller buss til Nydalen T (30, 51, 56 og 58) Bergrådveien (23) eller Blåsbortveien (54). Du kan også ta NSB-lokaltog til Nydalen stasjon. Rutetider finner du på Ruter.

Parkering
Det er mange parkeringsplasser i Nydalen - se parkeringsoversikten.

Verksted
Riksteatret og Nationaltheatret deler verksted på Alna i Oslo.

Adresse: Brobekkveien 102A, 0582 Oslo

Fakturaadresse
Riksteatret
Fakturamottak DFØ
Postboks 4746
7468 Trondheim

Riksteatret er registrert i ELMA og foretrekker EHF-faktura.

Org. nr.: 974907550

Teatersjef og stab

Tom Remlov

Teatersjef

tom@riksteatret.no

Knud Bjørne-Larsen

Direktør

knud@riksteatret.no

Tine Thomassen

Dramaturg

tine@riksteatret.no

Grethe Henden

Ansvarlig for dans, mangfold og figurteater (Permisjon)

grethe@riksteatret.no

Eline Lysen Paulsen

Administrasjonskonsulent og prosjektkoordinator for byggeprosjektet

eline@riksteatret.no

Produksjonsavdelingen

Ingvild Hellum

Produksjonssjef

ingvild@riksteatret.no

Rebecca Mathisen

Produsent (permisjon)

mathisen@riksteatret.no

Emnet Kebreab

Produsent

emnet@riksteatret.no

Wenche Viktorsdatter Paulsen

Produsent

wenche@riksteatret.no

Anita Basmo Bjørnstad

Produsent (engasjement)

anita@riksteatret.no

Elisabeth Bredal

Inspisient og turnéleder

elisabeth@riksteatret.no

Jan Huse

Inspisient og turnéleder

jan@riksteatret.no

Ole Lillo-Stenberg

Inspisient og turnéleder

ole@riksteatret.no

Christian Venge

Inspisient og turnéleder

christian@riksteatret.no

Ann Margritt Enoksen

Produksjonskonsulent

annmargritt@riksteatret.no

Rasmus Feidje

Produksjonsassistent (engasjement)

rasmus@riksteatret.no

Markeds- og kommunikasjonsavdelingen

Bente Kolset Apenes

Marked- og kommunikasjonssjef (konstituert)

bente@riksteatret.no

Mette Hægeland Blom

Informasjonssjef og pressekontakt

mhb@riksteatret.no 915 91 105

Kjersti Eilertsen

Salgs- og markedsansvarlig

kjersti@riksteatret.no

Alessia Franquillo

Rådgiver og skoleansvarlig

alessia@riksteatret.no

Lise Juvet

Grafisk designer

lise@riksteatret.no

Stephan Mehl

Digitalt ansvarlig

stephan@riksteatret.no

Turid Nyeggen

Seniorrådgiver

turid@riksteatret.no

Helge Rekdal

Informasjonsrådgiver og pressekontakt

rekdal@riksteatret.no 984 01 411

Turnéavdelingen

Pål Gjersum

Turnésjef

gjersum@riksteatret.no

Ann-Christin Drzwi

Turnékonsulent

ann-christin@riksteatret.no

Julie Ørbeck

Turnékonsulent og markedsrådgiver

julie@riksteatret.no

Beate Iversen

Turnékonsulent

beate@riksteatret.no

Personal, drift og IT

Arne Ueland

Personal- og administrasjonssjef

ueland@riksteatret.no

Anne Hegland

Resepsjon/sentralbord

anne@riksteatret.no

Oanh Nguyen

Arkivar

oanh@riksteatret.no

Sanukanth Paramsothy

IT-koordinator

sanu@riksteatret.no

Ole Martin Sandaker

IT-ansvarlig

oms@riksteatret.no

Svein Ulven

Vaktmester

svein@riksteatret.no

Økonomiavdelingen

John Bjarte Nordberg

Økonomisjef

johnbjarte@riksteatret.no

Inger Christin Velo Steenfeldt

Regnskapskonsulent

inger@riksteatret.no

Souad Elazzouzi

Regnskapskonsulent

souad@riksteatret.no

Faste skuespillere og musikere

Kay Hartvigsen

Musiker

kay@riksteatret.no

Linda Tørklep

Skuespiller

linda@riksteatret.no

Teknisk avdeling

Kristin Tunold-Hanssen

Teknisk sjef

tunold@riksteatret.no

Espen Fjordheim

Teknisk koordinator

espen@riksteatret.no

Kostyme-, maske- og dukkeavdelingen

Mette Gøransson

Leder - Kostyme-, maske- og dukkeavdelingen

meg@riksteatret.no

Helge Bjørnå

Fagsjef - Maske og turnétekniker

helge@riksteatret.no

Elise Henden

Tilskjærer og kostymemaker

elise@riksteatret.no

Catrine Gudmestad

Kostymemaker

catrine@riksteatret.no

Magny Hammersbøen

Kostymemaker og turnétekniker (engasjement)

Ingunn Huseby

Kostymemaker og turnétekniker

inghus@riksteatret.no

Marianne Kjølstad

Kostymemaker og turnétekniker (permisjon)

marianne@riksteatret.no

Gro Sundre

Kostymemaker og turnétekniker

gro@riksteatret.no

Marianne Log

Maskør og turnétekniker (permisjon)

log@riksteatret.no

Erika Brathole

Maskør og turnétekniker

erika@riksteatret.no

Ada Hetland Solbakken

Maskør og turnétekniker (engasjement)

ada@riksteatret.no

Sverre Johansen

Dukkemaker og turnétekniker

sverre@riksteatret.no

Lys-, lyd- og bildeavdelingen

Tor Støve

Leder - Lys-, lyd- og bildeavdelingen

tor@riksteatret.no

Lars Årdal

Fagsjef - Lyd

lars@riksteatret.no

Anders Åhslund

Fagsjef - Bilde og video

ahslund@riksteatret.no

Martin Maisch Brandvoll

Lysmester (engasjement)

martin@riksteatret.no

Kristian Bronebakk

Lydmester

kristian@riksteatret.no

Gaute Haugland Fjellbakk

Lysmester (engasjement)

gaute@riksteatret.no

Cathrine Godager

Lysmester

godager@riksteatret.no

Nora Hagen

Lysmester (permisjon)

hagen@riksteatret.no

Marthe Lilllejord Halvorsen

Lysmester (engasjement)

marthe@riksteatret.no

Kai Roger Havn

Lysmester

kai@riksteatret.no

Camilla Karlsen

Lysmester (engasjement)

karlsen@riksteatret.no

Arne Lindberget

Lysmester

arnlin@riksteatret.no

Kenth Lyshaug

Lydmester

kenth@riksteatret.no

Morten Haug Serigstad

Lydmester

morten@riksteatret.no

Olaf Stangeland

Lydmester (engasjement)

olaf@riksteatret.no

Benjamin Tveit

Lydmester

benjamin@riksteatret.no

Sceneavdelingen

Arne Farstad

Overscenemester

arne@riksteatret.no

Knut Backe

Ansvarlig nærverksted

backe@riksteatret.no

Adam Bouras

Scenetekniker

adam@riksteatret.no

John Grønvold

Scenemester

john@riksteatret.no

Timo Isola

Scenemester

timo@riksteatret.no

Oline Moen

Scenemester

oline@riksteatret.no

Sandra Sörqvist

Scenemester (engasjement)

sandra@riksteatret.no

Roger Torsteinsen

Scenemester

roger@riksteatret.no

Lars Vold

Scenemester

vold@riksteatret.no

Rekvisitt- og tapetsereravdelingen

Hilde Leikvoll

Leder - Rekvisitør- og tapetsereravdelingen

hilde@riksteatret.no

Lars Gunnar Eriksson

Rekvisitør

larsgunnar@riksteatret.no

Åshild Nordås

Rekvisitør (engasjement)

aashild@riksteatret.no

Espen Røen

Rekvisitør (engasjement)

espenr@riksteatret.no

Camilla Charlotte Solstad

Rekvisitør

camilla@riksteatret.no

Linda Bucheli

Rekvisitør

bucheli@riksteatret.no

Hilde Skaffloth

Tapetserer

skaffloth@riksteatret.no

Verkstedet

Samlokalisert med Nationaltheatret på Alna, Oslo

Ilka Licht

Verkstedsleder

ilka@nationaltheatret.no

Erik Aarsbog

Tømrermester

erik@riksteatret.no

Harald Knudsen

Fagsjef - Snekker

harald@riksteatret.no